Tänään on 21.02.2026, 19:48.

Budsino vedonlyönti & kokemuksia

Keskustelua vedonlyöntiyhtiöt ja rahaliikenne ympärillä.
Vastaa Viestiin
credit
Jäsen
Viestit: 5746
Liittynyt: 02.08.2003, 00:47

Tuotto: +242.14 yks.

Palautus%: 104.81%

Panosten ka: 1.57 yks.

Vetoja: 3207

Pisteitä: 5166

Re: Budsino vedonlyönti & kokemuksia

Viesti Kirjoittaja credit »

Muikkuz kirjoitti:
26.07.2025, 18:58
Painoin vedon hyväksymistä ja vetolappuun tuli merkintä "AVOIN".
Löytyykö pelaamasi veto tällä hetkellä vetohistoriasta? Jos löytyy, niin minkälaisia merkintöjä siinä nyt on?

Entä miten chat on selittänyt tapahtunutta? Onko vetosi ensin hyväksytty ja sitten peruttu vai tarkoittaako merkintä "avoin" Budsinolla sitä, että veto odottaa vielä hyväksymistä ja että sinun tapauksessasi veto ei ole lopulta mennytkään hyväksytysti läpi?

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Muikkuz
Jäsen
Viestit: 278
Liittynyt: 20.05.2016, 01:31
Pisteitä: 662
Paikkakunta: Oulu

Re: Budsino vedonlyönti & kokemuksia

Viesti Kirjoittaja Muikkuz »

Ei siitä vedosta ole minkäänlaista merkintää missään. Budsinolla pitää jokainen veto tarkistaa erikseen vetohistoriasta. Sen vetolapun "AVOIN"-merkinnällä ei ole mitään virkaa.

Erittäin harhaanjohtavaa. Minä nimen omaan kirjauduin ensin sisään tarkistaakseni maksimipanoksen. Sitten talletin hieman pienemmän summan ja veikkasin, ja kun vetolapulle tuli tuo merkintä, niin totta kai oletin, että se veto on myös voimassa. Vaan sepä olikin mennyt manuaaliseen tarkistukseen ja jonkin ajan kuluttua sivulla oli tarjottu pienempää panosta, jota en ollut hyväksynyt, koska siinä vaiheessa olin jo lyöny koko sivun kiinni.

Toisin sanoen sillä maksimipanoksella, joka vetolapulla näkyy, ei ole mitään merkitystä. Vasta vedon tehtyä selviää, millä panoksella se on mahdollista veikata.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 1. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit

29.07.2025 00:54 <credit> No huh! On kyllä poikkeukselliset toimintatavat Budsinolla.


samipppa
Jäsen
Viestit: 102
Liittynyt: 28.01.2023, 21:55
Pisteitä: 63

Re: Budsino vedonlyönti & kokemuksia

Viesti Kirjoittaja samipppa »

Onko muillakin ollut budsino pimeänä eilis illasta saakka? Kolmella eri koneella kokeillut eikä pääse vedonlyöntipuolelle, eikä kirjautuminen onnistu. Etusivulle ja kasinopuolelle pääsee normaalisti

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit

30.01.2026 10:30 <Möhköfantti> http failure tulee


Vedonlyöntibonus 100 % 30 € Dreamvegas.com.

Katso kaikki vedonlyöntibonukset.

Vastaa Viestiin