Miami Heat -8,5 48% Pinnacle 2,14 4/10
huom. kori oa todella pieni joten ehkäpä suosittelisin pelaamaan pienempää lineä jos kertoimet sallii, mutta tiiäppä salliiko
Golden State Warriors @ New Jersey Nets (U 210.5) 49% Pinnacle 2.08 2/10
Jos tähän ny jotai perusteluu tarvii ni kutina perseessä, nets himassa ja gs b2b.
Total Points Under 186,5 Pinnacle 2,06 52% 5/10 Seattlen peliin olen laskenut Ray Allenin olevan sivussa. Syksyn isoin panostus tuohon lähti jo nyt kädet ristii ettei allen pelaa ja että ylipäätänsä osuu, mutta pelissä 2 todella huonosti viimeaikoina pelannutta joukkuetta jolle korinteko on takkuillu.
Seattle Supersonics ml 43% Pinnacle 2,750 4/10
Pinnacle Washington -2 2,06 all-in kamaa heitetääs 3 ykköne panosta. en edes jaksa laskea prosenttejä selvitän vaa eka et ketkä on poissa, suht iso betti on varma koska anthony on poissa ja smith varmastikkin.
Seurannassa oon vähä hukassa ku ei oo laskenu kaikkia prossia ja ei jaksa alkaa ettiä ekoja bettejä, mutta niinku huomattu haen aina maximilinejä joilla noin. 2-2,3 kerrointa. Päätä ite mitä lineä pelaat
Vetoja 37 Osumia 21 Push 1


Minikommentit