Pitkävetovihjeet sekä parhaat veikkausvihjeet täyttävät tämän osion. Aina ei jaksa kirjoittaa pitkiä perusteluja eikä laskea tarkkoja prosentteja. Tässä osiossa tyyli on vapaa. Myös kaikki Veikkauksen urheiluvetopelit mahtuvat hyvin joukkoon.
Tjaahas.. Se alakaa olla vuosi lopuillaan. Italian B liiga pistää väkisinkin silmään tänään. AHL Tuli kokeiltua siihen malliin että sen jätän jo suosiolla pois kuvioista.., liian "ailahteleva" liiga meikäläiselle
Livorno-Juve Stabia vaikutaisi aivan selvältä kotivoitolta. Livorno on heti kovimpia joukkueita B:ssä kun Juve on keskikastin porukkaa.
Ternana-Pro Vercelli Tämä on mielestäni aivan yhtä selvä kotivoitto kuin yllä mainittu. Vercelli on liigan jumbo joukkue ja olisi melko suuri yllätys jos yltäisi edes tasapeliin vieraissa varsinkin.
Ihmeen hyvin kerrointa saa kuitenkin siihen nähden että prossat on melko kovasti kotipuolella, joten laitetaan rohkeasti voitot kotiin!!
Vedonlyöntivihje: - Italia Serie B - Livorno-Juve Stabia - peliaika päättynyt
kohde
Livorno-Juve Stabia
veto
1
kerroin
1.840(marathonbet)
panos
20 yks.
Huti: -20.00 yks.
2-2 huti!
Vedonlyöntivihje: - Italia Serie B - Ternana-Pro Vercelli - peliaika päättynyt
kohde
Ternana-Pro Vercelli
veto
1
kerroin
1.780(marathonbet)
panos
20 yks.
Osuma! +15.60 yks.
3-0 osuma!
Vihjeet yhteensä: panokset 40.00, palautukset 35.60, tulos -4.40 yksikköä.
Pisteitä
Pisteitä yhteensä: 1.Antamasi peukut: 0.
Minikommentit
30.12.2012 11:02 <ugada> Lisäks Pro Vercelliltä pelikiellossa 3 pelaajaa
30.12.2012 11:08 <teromies> No se vahvistaa kyllä sitten vielä kotivoittoa!! :-)
30.12.2012 11:10 <teromies> Serie B:ssä melko kotivoittoinen kierros näyttäis olevan..
30.12.2012 16:45 <Timze> Ternana 3-0. aiemminkin b osunut mielestäni hyvin?
Minikommentit