Osallistu kilpailuun - TOP3 parhaat palkitaan!
Liivitön - vetoseurannan yhteenveto
Tilastot
- Pelikassa tällä hetkellä:
- 988.17
- Tuotto:
- -11.83
- Panokset yhteensä:
- 504.63
- Palautukset yhteensä:
- 492.80
- Panosten keskiarvo:
- 1.03
- Palautusprosentti:
- 97.66%
- Ratkaistuja vetoja:
- 490
- Avoimia vetoja:
- 1
- Avoimien vetojen panokset:
- 0.20
Vihreä graafi kuvaa vihjeiden tuottoa. Palkkigraafi kuvaa tuottotavoitetta kullakin vedolla (( kerroin - 1 ) * panos). Tuottotavoite-arvojen mediaani on sijoitettu ruudukon alimmalle portaalle.
Laji/sarjakohtainen erittely
| Laji, sarja tai kategoria | Panokset yhteensä | Palautukset yhteensä | Palautusprosentti | Ratkaistuja vetoja | Osuus panoksista |
|---|---|---|---|---|---|
| Tennis | 151.27 | 127.83 | 84.50% | 111 | 29.98% |
| MLB 2026 | 57.88 | 53.08 | 91.70% | 67 | 11.47% |
| Valioliiga 26 | 31.63 | 53.56 | 169.33% | 20 | 6.27% |
| UECL 26 | 31.41 | 34.74 | 110.61% | 31 | 6.22% |
| EFL Cup 2026 | 27.19 | 29.75 | 109.42% | 28 | 5.39% |
| UCL 26 | 25.35 | 29.67 | 117.04% | 20 | 5.02% |
| UEL 26 | 19.45 | 18.34 | 94.25% | 17 | 3.86% |
| La Liga 26 | 19.39 | 22.09 | 113.94% | 23 | 3.84% |
| Veikkausliiga 2026 | 16.86 | 21.24 | 125.98% | 19 | 3.34% |
| Champhionship 26 | 13.61 | 13.91 | 102.20% | 21 | 2.70% |
| Argentiinan liiga 2026 | 12.09 | 5.45 | 45.06% | 9 | 2.40% |
| Korean futikset 26 | 10.62 | 7.66 | 72.09% | 9 | 2.10% |
| Turkin liiga 26 | 10.47 | 13.36 | 127.59% | 11 | 2.07% |
| Japanin liiga 26-27 | 9.57 | 10.61 | 110.83% | 8 | 1.90% |
| Allsvenskan 2026 | 7.35 | 0.00 | 0.00% | 4 | 1.46% |
| Serie A 26 | 7.21 | 8.28 | 114.91% | 8 | 1.43% |
| Skotlannin liiga 2026 | 7.17 | 9.69 | 135.13% | 7 | 1.42% |
| Bulgarian liiga 2026 | 7.05 | 3.23 | 45.82% | 5 | 1.40% |
| Koripallo 26/27 | 4.47 | 6.82 | 152.48% | 8 | 0.89% |
| Darts | 4.40 | 2.44 | 55.48% | 12 | 0.87% |
| Kiinan futikset 26 | 3.75 | 1.90 | 50.67% | 3 | 0.74% |
| Kanadan liiga 2026 | 3.75 | 4.97 | 132.67% | 3 | 0.74% |
| Aasian futis | 3.59 | 1.75 | 48.75% | 2 | 0.71% |
| Liiga 26/27 | 2.91 | 2.02 | 69.55% | 10 | 0.58% |
| Brasilian futis 26 | 2.60 | 1.50 | 57.88% | 3 | 0.52% |
| Ligue 1 26 | 2.38 | 2.29 | 96.43% | 5 | 0.47% |
| Libertadores 26 | 2.00 | 0.00 | 0.00% | 1 | 0.40% |
| CHL 26 | 1.65 | 0.82 | 49.82% | 8 | 0.33% |
| Tsekin liiga 26 | 1.55 | 0.00 | 0.00% | 1 | 0.31% |
| Liiga pelaajavedot 26/27 | 1.42 | 1.35 | 94.86% | 7 | 0.28% |
| MLS 26 | 1.27 | 0.78 | 61.65% | 3 | 0.25% |
| EFL Trophy 26 | 1.00 | 1.93 | 193.00% | 1 | 0.20% |
| Leagues cup 26 | 1.00 | 0.00 | 0.00% | 1 | 0.20% |
| NFL 26/27 | 0.92 | 0.96 | 104.89% | 2 | 0.18% |
| Belgian liiga 26 | 0.40 | 0.78 | 194.50% | 2 | 0.08% |
Peliyhtiökohtainen erittely
| Peliyhtiö | Panokset yhteensä | Palautukset yhteensä | Palautusprosentti | Ratkaistuja vetoja | Osuus panoksista |
|---|---|---|---|---|---|
| epicbet | 298.50 | 314.13 | 105.24% | 356 | 59.15% |
| pinnacle | 192.28 | 165.76 | 86.21% | 125 | 38.10% |
| Muut | 13.85 | 12.91 | 93.19% | 9 | 2.74% |
