Osallistu kilpailuun - TOP3 parhaat palkitaan!
Beizerr - vetoseurannan yhteenveto
Tilastot
- Pelikassa tällä hetkellä:
- 1008.75
- Tuotto:
- +8.75
- Panokset yhteensä:
- 10666.02
- Palautukset yhteensä:
- 10674.77
- Panosten keskiarvo:
- 7.73
- Palautusprosentti:
- 100.08%
- Ratkaistuja vetoja:
- 1379
- Avoimia vetoja:
- 30
- Avoimien vetojen panokset:
- 241.00
Vihreä graafi kuvaa vihjeiden tuottoa. Palkkigraafi kuvaa tuottotavoitetta kullakin vedolla (( kerroin - 1 ) * panos). Tuottotavoite-arvojen mediaani on sijoitettu ruudukon alimmalle portaalle.
Laji/sarjakohtainen erittely
| Laji, sarja tai kategoria | Panokset yhteensä | Palautukset yhteensä | Palautusprosentti | Ratkaistuja vetoja | Osuus panoksista |
|---|---|---|---|---|---|
| Tennis | 1203.20 | 1251.09 | 103.98% | 153 | 11.28% |
| Alasarjat | 1184.20 | 1462.18 | 123.47% | 160 | 11.10% |
| NHL | 973.52 | 964.67 | 99.09% | 114 | 9.13% |
| NHL props | 883.00 | 912.17 | 103.30% | 121 | 8.28% |
| CS2 | 665.00 | 677.80 | 101.92% | 83 | 6.23% |
| Veikkausliiga | 427.60 | 423.47 | 99.03% | 56 | 4.01% |
| LaLiga | 362.50 | 323.75 | 89.31% | 48 | 3.40% |
| Allsvenskan | 349.50 | 265.52 | 75.97% | 44 | 3.28% |
| Liiga | 341.50 | 383.65 | 112.34% | 53 | 3.20% |
| EPL | 339.50 | 289.89 | 85.39% | 45 | 3.18% |
| NHL totals | 339.20 | 337.70 | 99.56% | 40 | 3.18% |
| WC 26 | 277.00 | 314.00 | 113.36% | 35 | 2.60% |
| Serie A | 267.00 | 329.90 | 123.56% | 36 | 2.50% |
| Top Lyga 26/27 | 144.00 | 179.40 | 124.58% | 18 | 1.35% |
| Eliteserien | 112.00 | 86.90 | 77.59% | 14 | 1.05% |
| Harjoitusottelut | 108.00 | 75.66 | 70.06% | 14 | 1.01% |
| Laliga 26/27 | 106.00 | 96.96 | 91.48% | 14 | 0.99% |
| EPL 26/27 | 96.00 | 92.05 | 95.88% | 12 | 0.90% |
| K League 2 | 90.00 | 74.17 | 82.41% | 12 | 0.84% |
| Primera B | 80.00 | 74.66 | 93.33% | 10 | 0.75% |
| Eredivisie 26/27 | 80.00 | 55.84 | 69.80% | 10 | 0.75% |
| Liga Portugal 26/27 | 64.00 | 60.12 | 93.94% | 8 | 0.60% |
| Jupiler 26/27 | 57.00 | 61.79 | 108.40% | 7 | 0.53% |
| market tops | 48.50 | 61.47 | 126.73% | 7 | 0.45% |
| WC26 | 48.00 | 40.16 | 83.67% | 6 | 0.45% |
| Championship | 40.00 | 39.31 | 98.28% | 5 | 0.38% |
| Egypt PL | 38.00 | 31.08 | 81.79% | 6 | 0.36% |
| SM Liiga | 32.00 | 14.15 | 44.22% | 4 | 0.30% |
| Jalkapallo (Primera B Nacional) | 28.00 | 15.34 | 54.77% | 4 | 0.26% |
| OBOS-Ligaen | 24.00 | 27.58 | 114.90% | 3 | 0.23% |
| NPL Northern NSW | 24.00 | 44.96 | 187.33% | 3 | 0.23% |
| Allsvenskan 26/27 | 16.00 | 0.00 | 0.00% | 2 | 0.15% |
| Serie A 26/27 | 16.00 | 32.43 | 202.70% | 2 | 0.15% |
| AS | 8.00 | 0.00 | 0.00% | 1 | 0.08% |
| Jalkapallo (USL League One) | 8.00 | 6.51 | 81.40% | 2 | 0.08% |
| Jalkapallo (Superettan) | 8.00 | 14.48 | 181.00% | 1 | 0.08% |
| Chämppäri | 5.00 | 9.00 | 180.00% | 1 | 0.05% |
| Muut | 1772.80 | 1544.98 | 87.15% | 225 | 16.62% |
Peliyhtiökohtainen erittely
| Peliyhtiö | Panokset yhteensä | Palautukset yhteensä | Palautusprosentti | Ratkaistuja vetoja | Osuus panoksista |
|---|---|---|---|---|---|
| Pinnacle | 6890.89 | 6522.58 | 94.66% | 886 | 64.61% |
| Coolb | 1035.00 | 1071.34 | 103.51% | 131 | 9.70% |
| Epicbet | 847.47 | 868.97 | 102.54% | 107 | 7.95% |
| Veikkaus | 841.77 | 1003.98 | 119.27% | 110 | 7.89% |
| Muut | 1050.89 | 1207.90 | 114.94% | 145 | 9.85% |
