Osallistu kilpailuun - TOP3 parhaat palkitaan!
juspakymppi - vetoseurannan yhteenveto
Tilastot
- Pelikassa tällä hetkellä:
- 995.35
- Tuotto:
- -4.65
- Panokset yhteensä:
- 4659.82
- Palautukset yhteensä:
- 4655.17
- Panosten keskiarvo:
- 1.38
- Palautusprosentti:
- 99.90%
- Ratkaistuja vetoja:
- 3381
- Avoimia vetoja:
- 25
- Avoimien vetojen panokset:
- 29.00
Vihreä graafi kuvaa vihjeiden tuottoa. Palkkigraafi kuvaa tuottotavoitetta kullakin vedolla (( kerroin - 1 ) * panos). Tuottotavoite-arvojen mediaani on sijoitettu ruudukon alimmalle portaalle.
Laji/sarjakohtainen erittely
| Laji, sarja tai kategoria | Panokset yhteensä | Palautukset yhteensä | Palautusprosentti | Ratkaistuja vetoja | Osuus panoksista |
|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | 729.76 | 748.20 | 102.53% | 572 | 15.66% |
| Premier League | 504.68 | 473.90 | 93.90% | 364 | 10.83% |
| LaLiga | 348.02 | 335.86 | 96.50% | 266 | 7.47% |
| Kakkonen | 329.00 | 291.45 | 88.59% | 230 | 7.06% |
| Eng Championship | 327.98 | 326.78 | 99.63% | 279 | 7.04% |
| Veikkausliiga | 262.34 | 236.50 | 90.15% | 192 | 5.63% |
| Bundesliiga | 244.00 | 251.39 | 103.03% | 196 | 5.24% |
| UCL | 229.05 | 230.35 | 100.57% | 92 | 4.92% |
| Ligue1 | 206.00 | 213.14 | 103.46% | 171 | 4.42% |
| Ykkönen | 184.50 | 204.53 | 110.85% | 141 | 3.96% |
| Jääkiekko MM | 152.00 | 138.60 | 91.19% | 107 | 3.26% |
| Serie A | 146.50 | 150.58 | 102.78% | 125 | 3.14% |
| Ykkösliiga | 130.00 | 135.44 | 104.18% | 106 | 2.79% |
| U20 MM | 126.00 | 121.77 | 96.64% | 87 | 2.70% |
| Euro 2024 | 112.00 | 116.44 | 103.96% | 52 | 2.40% |
| Mestis | 90.05 | 66.01 | 73.30% | 67 | 1.93% |
| World Championship 2026 | 85.50 | 102.70 | 120.11% | 73 | 1.83% |
| Suomen Cup | 73.00 | 70.46 | 96.51% | 48 | 1.57% |
| Ravit coolbet | 58.00 | 64.47 | 111.15% | 26 | 1.24% |
| Ravit | 52.00 | 60.31 | 115.98% | 17 | 1.12% |
| EM-karsinta | 46.00 | 81.00 | 176.09% | 16 | 0.99% |
| Eurobasket | 43.50 | 50.29 | 115.61% | 37 | 0.93% |
| Olympia jääkiekko M | 29.00 | 33.82 | 116.63% | 21 | 0.62% |
| UEFA Nations League | 16.48 | 14.59 | 88.53% | 8 | 0.35% |
| Olympia jääkiekko N | 15.50 | 12.25 | 79.03% | 12 | 0.33% |
| Euro Women | 12.00 | 7.08 | 59.00% | 6 | 0.26% |
| Premeir League | 10.00 | 14.25 | 142.50% | 10 | 0.21% |
| Conference League | 9.50 | 17.41 | 183.26% | 3 | 0.20% |
| MM karsinta 2026 | 9.00 | 9.00 | 99.94% | 4 | 0.19% |
| EHT | 7.50 | 7.54 | 100.60% | 5 | 0.16% |
| IIHF Women World Championship | 7.00 | 8.15 | 116.43% | 2 | 0.15% |
| 4 Nations | 6.50 | 6.82 | 104.91% | 7 | 0.14% |
| Premier Laegue | 6.50 | 1.48 | 22.77% | 5 | 0.14% |
| Frisbeegolf | 6.00 | 4.50 | 75.00% | 4 | 0.13% |
| Ligue 1 | 6.00 | 8.74 | 145.67% | 4 | 0.13% |
| Metsis | 4.50 | 1.73 | 38.44% | 3 | 0.10% |
| Europa League | 4.00 | 7.54 | 188.40% | 1 | 0.09% |
| World Championship 2026 QF | 4.00 | 5.24 | 131.00% | 2 | 0.09% |
| Ykkösliga | 3.00 | 5.41 | 180.33% | 2 | 0.06% |
| Champions League | 2.50 | 0.00 | 0.00% | 1 | 0.05% |
| Jääkeikko MM | 2.47 | 2.00 | 80.97% | 3 | 0.05% |
| Africa Cup of Nations | 2.00 | 0.00 | 0.00% | 1 | 0.04% |
| CHL | 2.00 | 3.66 | 183.00% | 1 | 0.04% |
| Euro U21 | 2.00 | 0.00 | 0.00% | 1 | 0.04% |
| NHL | 1.50 | 2.90 | 193.00% | 1 | 0.03% |
| Lique1 | 1.50 | 2.69 | 179.00% | 1 | 0.03% |
| Kakoonen | 1.50 | 0.00 | 0.00% | 1 | 0.03% |
| Bundeliiga | 1.00 | 1.95 | 195.00% | 1 | 0.02% |
| Budesliiga | 1.00 | 0.00 | 0.00% | 1 | 0.02% |
| -World Championship 2026 | 1.00 | 0.00 | 0.00% | 1 | 0.02% |
| Allsvenskan | 1.00 | 1.71 | 171.00% | 1 | 0.02% |
| Premieir League | 1.00 | 1.81 | 181.00% | 1 | 0.02% |
| Veikkkausliiga | 1.00 | 1.78 | 178.00% | 1 | 0.02% |
| Premier-League | 1.00 | 1.00 | 100.00% | 1 | 0.02% |
| Premier Leage | 1.00 | 0.00 | 0.00% | 1 | 0.02% |
Peliyhtiökohtainen erittely
| Peliyhtiö | Panokset yhteensä | Palautukset yhteensä | Palautusprosentti | Ratkaistuja vetoja | Osuus panoksista |
|---|---|---|---|---|---|
| veikkaus | 3892.87 | 3889.21 | 99.91% | 3050 | 83.54% |
| pinnacle | 662.95 | 646.54 | 97.52% | 276 | 14.23% |
| Muut | 104.00 | 119.42 | 114.83% | 55 | 2.23% |
