Pitkävetovihjeet sekä parhaat veikkausvihjeet täyttävät tämän osion. Aina ei jaksa kirjoittaa pitkiä perusteluja eikä laskea tarkkoja prosentteja. Tässä osiossa tyyli on vapaa. Myös kaikki Veikkauksen urheiluvetopelit mahtuvat hyvin joukkoon.
Roger pääsi kaavion helpommalle puolelle ja voi parhaimmillaan edetä helpohkosti finaaliin, Djokovicin iskukyky on pieni kysymysmerkki viime viikkojen perusteella. Tsonga säväytti Toronton turnauksessa, jos sama vire löytyy niin kaikki vastustajat saavat olla varuillaan. Serenalla kehno Wimbyn turnaus kesältä takana ja nälkää US Openia varten piisaa varmasti, lisäksi alla on vakuuttava turnausvoitto Cincinnatista.
Vedonlyöntivihje: - Who will win the 2nd quarter? - peliaika päättynyt
kohde
Who will win the 2nd quarter?
veto
Tommy Robredo
kerroin
17.860(Pinnacle)
panos
0.5 yks.
Huti: -0.50 yks.
Vedonlyöntivihje: - Who will win the 2nd quarter? - peliaika päättynyt
kohde
Who will win the 2nd quarter?
veto
Nick Kyrgios
kerroin
34.440(Pinnacle)
panos
0.5 yks.
Huti: -0.50 yks.
Raonic ja etenkin Wawrinka voivat kokea yllätystappion aikaisessa vaiheessa, mikä voi avata tätä osiota kaaviosta yllätyksille.
Ensinnäkin. Kups vs. Inter. Molempien joukkueiden vahvuudet ovat hyökkäyspäässä ja siihen vihjaamme yli 2,5 maalia 1,87 @ Pinnacle.
Sitten valioliigan huippumatsi! Man City kohtaa Liverpoolin. Kumpikin tunnettu hyökkäävästä pelitavasta, ja vaikka kyseessä ensimmäinen kohtaaminen tällä kaudella uskallamme siihen lyödä yli 3,5 maalia!Tähän kerrointa mukavat 2,40 @ bet365 ja mikä parasta Bet365 antaa riskittömän 25€ vedon kyseiseen otteluun, mikäli ottelu alkaa vaikuttaa maalittomalta, siihen voi vetää 25€ "safetyn" Underille.
Lisäksi kovalla kertoimella 5.00 JJK vs FC Jazz @ bet365 Draw no Bet. Jazzin ainoat voitot vieraskentillä. Maltillinen panostus!
Pisteitä
Pisteitä yhteensä: 0.Antamasi peukut: 0.
Minikommentit
25.08.2014 20:12 <smurf> antaako bet365 siis kaikille tuon 25€ riskittömän?
Liian kovat rosentit mielestäni kotijoukkueelle. On todennäköistä että ottelusta muodostuu vähämaalinen ja vierailla on kohtalaiset saumat ottaa edes piste mukaansa. Molemmat aloittaneet kauden hyvin, Cluj joutunut vaan reissaamaan enemmän, kohtaamaan Steauan ja vielä Eurooppaliigassa Dinamo Minskin 2x. Ei olisi mitenkään kummallista että arkeen paluu oman maan keskikastia vastaan tuottaisi haasteita. +1 tasoitus kuitenkin peleihin, kun maailmalla näyttää olevan kova usko kotijoukkueeseen.
Pisteitä
Pisteitä yhteensä: 0.Antamasi peukut: 0.
“The hardest thing in the world to understand is the Income Tax.”
Minikommentit