Tänään on 19.06.2018, 10:39.

Pienen rahan (sivu)vetoja

Vedonlyöntiblogit. Pelivalintoja ja tarinaa rahapelien maailmasta ja vähän muualtakin.
Vastaa Viestiin
Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Taas on hyvä mahdollisuus päästä punikkimieheksi

HPK - KalPa 52,4-21,8-25,8
JYP - SaiPa 64,6-18,2-17,2
KooKoo - Ilves 40-23,4-36,6
Pelicans - Jukurit 56,3-22,9-20,8
Tappara - Sport 62,6-19,1-18,3
TPS - Ässät 60,9-18,7-20,4

Vedonlyöntivihje: - Liiga - HPK - KalPa - peliaika päättynyt

kohde
HPK - KalPa
veto
HPK +0
kerroin
1.689 (Pinnacle)
panos
1.62 yks.
raja
1.49

Osuma! +1.12 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - HPK - KalPa - peliaika päättynyt

kohde
HPK - KalPa
veto
o4.5
kerroin
2.040 (Pinnacle)
panos
0.25 yks.
raja
1.88

Osuma! +0.26 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - JYP - SaiPa - peliaika päättynyt

kohde
JYP - SaiPa
veto
o5
kerroin
2.219 (Pinnacle)
panos
0.25 yks.
raja
1.86

Push: +0.00 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - KooKoo - Ilves - peliaika päättynyt

kohde
KooKoo - Ilves
veto
o5
kerroin
2.010 (Pinnacle)
panos
0.25 yks.
raja
1.86

Osuma! +0.25 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Pelicans - Jukurit - peliaika päättynyt

kohde
Pelicans - Jukurit
veto
Jukurit +0.5
kerroin
2.570 (Pinnacle)
panos
0.65 yks.
raja
2.29

Huti: -0.65 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Pelicans - Jukurit - peliaika päättynyt

kohde
Pelicans - Jukurit
veto
u4.5
kerroin
1.854 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.58

Huti: -0.50 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Tappara - Sport - peliaika päättynyt

kohde
Tappara - Sport
veto
Tappara -1
kerroin
1.884 (Pinnacle)
panos
0.33 yks.
raja
1.82

Huti: -0.33 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - TPS - Ässät - peliaika päättynyt

kohde
TPS - Ässät
veto
TPS -1
kerroin
2.030 (Pinnacle)
panos
0.65 yks.
raja
1.88

Huti: -0.65 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - TPS - Ässät - peliaika päättynyt

kohde
TPS - Ässät
veto
o5
kerroin
2.090 (Pinnacle)
panos
0.25 yks.
raja
1.77

Huti: -0.25 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 4.75, palautukset 4.00, tulos -0.75 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit

17.10.2017 21:13 <Fastasashark> Palautus% 2375 vedon jälkeen 100,01 :D Sitkeästi vielä

17.10.2017 21:14 <Fastasashark> vihreällä. Tähän ehkä kannattais lopettaa tämä touhu.


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - NY Rangers - Pittsburgh - peliaika päättynyt

kohde
NY Rangers - Pittsburgh
veto
Pittsburgh -0.5
kerroin
2.440 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
2.03

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Philadelphia - Florida - peliaika päättynyt

kohde
Philadelphia - Florida
veto
Philadelphia +0
kerroin
1.724 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.63

Osuma! +0.14 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Washington - Toronto - peliaika päättynyt

kohde
Washington - Toronto
veto
Toronto +0
kerroin
2.090 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.88

Osuma! +0.22 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - New Jersey - Tampa Bay - peliaika päättynyt

kohde
New Jersey - Tampa Bay
veto
Tampa Bay +0
kerroin
1.961 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.64

Push: +0.00 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Nashville - Colorado - peliaika päättynyt

kohde
Nashville - Colorado
veto
Nashville +0
kerroin
1.549 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.47

Osuma! +0.11 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Winnipeg - Columbus - peliaika päättynyt

kohde
Winnipeg - Columbus
veto
Winnipeg +0
kerroin
1.884 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.78

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Dallas - Arizona - peliaika päättynyt

kohde
Dallas - Arizona
veto
Dallas -0.5
kerroin
1.813 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.63

Osuma! +0.16 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Vegas - Buffalo - peliaika päättynyt

kohde
Vegas - Buffalo
veto
Vegas +0
kerroin
2.010 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.91

Push: +0.00 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 1.60, palautukset 1.83, tulos +0.23 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Kärpät - HIFK - peliaika päättynyt

kohde
Kärpät - HIFK
veto
HIFK +0.5
kerroin
1.909 (Pinnacle)
panos
0.29 yks.
raja
1.85

Huti: -0.29 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Kärpät - HIFK - peliaika päättynyt

kohde
Kärpät - HIFK
veto
u4.5
kerroin
2.060 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.88

Huti: -0.50 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 0.79, palautukset 0.00, tulos -0.79 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit

18.10.2017 21:37 <Fastasashark> Nyt se sitten tapahtui.. 99,99% :(


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Toronto - Detroit - peliaika päättynyt

kohde
Toronto - Detroit
veto
Toronto -0.5
kerroin
2.060 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.79

Osuma! +0.21 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Los Angeles - Montreal - peliaika päättynyt

kohde
Los Angeles - Montreal
veto
Los Angeles +0
kerroin
1.591 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.41

Osuma! +0.12 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 0.40, palautukset 0.73, tulos +0.33 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 1. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit

19.10.2017 11:11 <Tiima123> Nyt taas vihreällä. :) eteenpäin ja tsemppiä

19.10.2017 13:31 <Fastasashark> Kiitos!


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Perjantaille

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Jukurit - Kärpät - peliaika päättynyt

kohde
Jukurit - Kärpät
veto
Kärpät -0.5
kerroin
1.900 (Bet365)
panos
0.8 yks.
raja
1.75

Huti: -0.80 yks.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit

20.10.2017 21:14 <Fastasashark> 1-5 --> 5-5, Kärpille kiitos.


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Viime viikonloppu jäi Valioliigan osalta välistä, mutta nyt jatketaan. Panostus vaan muuttuu pieneksi tasapanokseksi, jota nostan sitten kauden edetessä, jos osumia alkaa tulemaan enemmän. Kellyn kanssa täytyisi olla niin tarkat arviot, että minä en siihen pysty, varsinkaan Valioliigassa.

Vedonlyöntivihje: - Valioliiga - West Ham - Brighton - peliaika päättynyt

kohde
West Ham - Brighton
veto
West Ham -1
kerroin
2.690 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
2.31

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - Valioliiga - Huddersfield - ManU - peliaika päättynyt

kohde
Huddersfield - ManU
veto
ManU -0.5
kerroin
1.377 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.34

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - Valioliiga - Newcastle - Crystal Palace - peliaika päättynyt

kohde
Newcastle - Crystal Palace
veto
Crystal Palace +0.5
kerroin
1.943 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.6

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - Valioliiga - Stoke - Bournemouth - peliaika päättynyt

kohde
Stoke - Bournemouth
veto
Stoke -0.5
kerroin
2.200 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
2.04

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - Valioliiga - Southampton - West Bromwich - peliaika päättynyt

kohde
Southampton - West Bromwich
veto
West Bromwich +0.5
kerroin
2.160 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.94

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - Valioliiga - Everton - Arsenal - peliaika päättynyt

kohde
Everton - Arsenal
veto
Everton +0.5
kerroin
1.900 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.64

Huti: -0.20 yks.


Edit. Eve-Ars lisätty

Vihjeet yhteensä: panokset 1.20, palautukset 0.00, tulos -1.20 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Viimeksi muokannut Fastasashark, 20.10.2017, 15:07. Yhteensä muokattu 1 kertaa.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Boston - Vancouver - peliaika päättynyt

kohde
Boston - Vancouver
veto
Vancouver +0.5
kerroin
1.925 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.83

Huti: -0.30 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Columbus - Tampa Bay - peliaika päättynyt

kohde
Columbus - Tampa Bay
veto
Tampa Bay +0
kerroin
2.310 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
2.13

Osuma! +0.39 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - NY Rangers - NY Islanders - peliaika päättynyt

kohde
NY Rangers - NY Islanders
veto
NY Rangers -0.5
kerroin
2.360 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
2.24

Huti: -0.30 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Ottawa - New Jersey - peliaika päättynyt

kohde
Ottawa - New Jersey
veto
Ottawa +0
kerroin
1.613 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.46

Push: +0.00 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Chicago - Edmonton - peliaika päättynyt

kohde
Chicago - Edmonton
veto
Chicago +0
kerroin
1.925 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.82

Push: +0.00 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Calgary - Carolina - peliaika päättynyt

kohde
Calgary - Carolina
veto
Calgary +0
kerroin
1.793 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.66

Huti: -0.30 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Arizona - Dallas - peliaika päättynyt

kohde
Arizona - Dallas
veto
Dallas -0.5
kerroin
2.100 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.78

Osuma! +0.33 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 2.10, palautukset 1.92, tulos -0.18 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Tulipa hurja arvio lopulta Kärpille. Olisi voinut earlyna panostaa reilusti enemmän.

Jukurit - Kärpät 15,6-19,2-65,2
KalPa - JYP 31,4-24,7-43,9
Lukko - HPK 51,9-22,7-25,4
Pelicans - KooKoo 57,6-18,5-23,9
Tappara - Ilves 57,2-20,1-22,7

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Lukko - HPK - peliaika päättynyt

kohde
Lukko - HPK
veto
u4.5
kerroin
2.030 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.88

Huti: -0.50 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Tappara - Ilves - peliaika päättynyt

kohde
Tappara - Ilves
veto
Tappara -1
kerroin
2.219 (Pinnacle)
panos
0.49 yks.
raja
2.07

Osuma! +0.60 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Tappara - Ilves - peliaika päättynyt

kohde
Tappara - Ilves
veto
o4.5
kerroin
1.806 (Pinnacle)
panos
0.25 yks.
raja
1.72

Osuma! +0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Pelicans - KooKoo - peliaika päättynyt

kohde
Pelicans - KooKoo
veto
o5.5
kerroin
2.250 (Pinnacle)
panos
0.25 yks.
raja
1.82

Osuma! +0.31 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 1.49, palautukset 2.10, tulos +0.61 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Köh

Vedonlyöntivihje: - NHL - Florida - Pittsburgh - peliaika päättynyt

kohde
Florida - Pittsburgh
veto
Pittsburgh -0.5
kerroin
2.429 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.86

Osuma! +0.43 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Anaheim - Montreal - peliaika päättynyt

kohde
Anaheim - Montreal
veto
Montreal +0
kerroin
1.909 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.84

Huti: -0.30 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 0.60, palautukset 0.73, tulos +0.13 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Onpa ollut uskomattomia tarjouksia yöllä bookereilla! Harmi, kun ei ehdi kytätä avauksia..

HPK - Jukurit 57,7-20,1-22,2
Ilves - TPS 29,7-20,8-49,5
JYP - Pelicans 56,7-20,4-22,9
KooKoo - HIFK 25,6-19-55,4
SaiPa - Kärpät 24-20,5-55,5
Sport - Tappara 33,7-26,4-39,9

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Ilves - TPS - peliaika päättynyt

kohde
Ilves - TPS
veto
TPS -1
kerroin
2.580 (Pinnacle)
panos
0.15 yks.
raja
2.51

Osuma! +0.24 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - JYP - Pelicans - peliaika päättynyt

kohde
JYP - Pelicans
veto
JYP -1
kerroin
2.270 (Pinnacle)
panos
0.53 yks.
raja
2.1

Huti: -0.53 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - KooKoo - HIFK - peliaika päättynyt

kohde
KooKoo - HIFK
veto
HIFK -0.5
kerroin
2.030 (Coolbet)
panos
0.98 yks.
raja
1.81

Huti: -0.98 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - SaiPa - Kärpät - peliaika päättynyt

kohde
SaiPa - Kärpät
veto
Kärpät -1
kerroin
2.340 (Pinnacle)
panos
0.52 yks.
raja
2.16

Huti: -0.52 yks.


Näiden lisäksi Sport +0.5 Nordicbetilta kertoimella 1.77. Raja 1.66.

Vihjeet yhteensä: panokset 2.18, palautukset 0.39, tulos -1.79 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Hassutteluina totalit

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Ilves - TPS - peliaika päättynyt

kohde
Ilves - TPS
veto
o5.5
kerroin
2.580 (Pinnacle)
panos
0.25 yks.
raja
2.02

Osuma! +0.40 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - KooKoo - HIFK - peliaika päättynyt

kohde
KooKoo - HIFK
veto
o5.5
kerroin
2.460 (Pinnacle)
panos
0.25 yks.
raja
1.84

Osuma! +0.37 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - SaiPa - Kärpät - peliaika päättynyt

kohde
SaiPa - Kärpät
veto
o5
kerroin
2.200 (Pinnacle)
panos
0.25 yks.
raja
2.01

Huti: -0.25 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Sport - Tappara - peliaika päättynyt

kohde
Sport - Tappara
veto
u4.5
kerroin
2.070 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.66

Huti: -0.50 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Ässät - Lukko - peliaika päättynyt

kohde
Ässät - Lukko
veto
u4.5
kerroin
2.020 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.63

Osuma! +0.51 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 1.75, palautukset 2.28, tulos +0.53 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Illan änäri, yön pelit myöhemmin.

Vedonlyöntivihje: - NHL - Philadelphia - Edmonton - peliaika päättynyt

kohde
Philadelphia - Edmonton
veto
Philadelphia -0.5
kerroin
2.400 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
2.1

Osuma! +0.42 yks.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Boston - Buffalo - peliaika päättynyt

kohde
Boston - Buffalo
veto
Boston +0
kerroin
1.490 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.4

Push: +0.00 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Columbus - Los Angeles - peliaika päättynyt

kohde
Columbus - Los Angeles
veto
Los Angeles +0
kerroin
2.350 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.79

Osuma! +0.41 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - NY Islanders - San Jose - peliaika päättynyt

kohde
NY Islanders - San Jose
veto
San Jose +0
kerroin
2.260 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
2.05

Huti: -0.30 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Ottawa - Toronto - peliaika päättynyt

kohde
Ottawa - Toronto
veto
Toronto +0
kerroin
1.813 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.73

Huti: -0.30 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Tampa Bay - Pittsburgh - peliaika päättynyt

kohde
Tampa Bay - Pittsburgh
veto
Pittsburgh +0
kerroin
2.250 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
2.01

Huti: -0.30 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Washington - Florida - peliaika päättynyt

kohde
Washington - Florida
veto
Washington +0
kerroin
1.714 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.58

Huti: -0.30 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Dallas - Carolina - peliaika päättynyt

kohde
Dallas - Carolina
veto
Dallas -0.5
kerroin
2.260 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.99

Osuma! +0.38 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Arizona - Chicago - peliaika päättynyt

kohde
Arizona - Chicago
veto
Chicago -0.5
kerroin
2.200 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.97

Osuma! +0.36 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 2.40, palautukset 2.35, tulos -0.05 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Kiirettä ollut koko viikon, niin NHL jäänyt väliin, eikä taida helpottaa loppu viikostakaan. Liigat kuitenkin ehdin katsoa.

Jukurit - TPS 24,5-23,2-52,3
Kärpät - KooKoo 68,9-16,8-14,3
Lukko - JYP 42,6-23,2-34,2
Pelicans - Ässät 52,8-22,4-24,8
Tappara - SaiPa 70,2-17,1-12,7

Linjat näyttävät suht samanlaisilta, kuin arvioni. Täytyy tyytyä arpomaan totalseja.

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Jukurit - TPS - peliaika päättynyt

kohde
Jukurit - TPS
veto
u4.5
kerroin
1.909 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.79

Huti: -0.50 yks.


No yksi pieni löytyi

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Kärpät - KooKoo - peliaika päättynyt

kohde
Kärpät - KooKoo
veto
Kärpät -0.5
kerroin
1.480 (Coolbet)
panos
0.39 yks.
raja
1.45

Osuma! +0.19 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Kärpät - KooKoo - peliaika päättynyt

kohde
Kärpät - KooKoo
veto
u5
kerroin
2.400 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
2.25

Push: +0.00 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Lukko - JYP - peliaika päättynyt

kohde
Lukko - JYP
veto
o4.5
kerroin
2.060 (Pinnacle)
panos
0.25 yks.
raja
1.94

Osuma! +0.27 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Pelicans - Ässät - peliaika päättynyt

kohde
Pelicans - Ässät
veto
u4.5
kerroin
2.160 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.98

Huti: -0.50 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 2.14, palautukset 1.60, tulos -0.54 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

HIFK - KalPa 60,4-20,6-19

Vedonlyöntivihje: - Liiga - HIFK - KalPa - peliaika päättynyt

kohde
HIFK - KalPa
veto
HIFK -1
kerroin
2.000 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.93

Osuma! +0.30 yks.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Lisäveto HIFK:lle. Samahan toki olisi heittää rahat vaikka kaivoon, kuin lähteä vetämään Mannya ja Jussia vastaan..

Vedonlyöntivihje: - Liiga - HIFK - KalPa - peliaika päättynyt

kohde
HIFK - KalPa
veto
HIFK -1
kerroin
2.050 (Pinnacle)
panos
0.19 yks.
raja
1.93

Osuma! +0.20 yks.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Columbus - Buffalo - peliaika päättynyt

kohde
Columbus - Buffalo
veto
Columbus +0
kerroin
1.386 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.35

Osuma! +0.12 yks.

Vedonlyöntivihje: - NHL - Columbus - Buffalo - peliaika päättynyt

kohde
Columbus - Buffalo
veto
u5.5
kerroin
1.952 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.77

Huti: -0.30 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - St. Louis - Calgary - peliaika päättynyt

kohde
St. Louis - Calgary
veto
St. Louis +0
kerroin
1.574 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.44

Osuma! +0.17 yks.

Vedonlyöntivihje: - NHL - St. Louis - Calgary - peliaika päättynyt

kohde
St. Louis - Calgary
veto
u5.5
kerroin
1.884 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.68

Huti: -0.30 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 1.20, palautukset 0.89, tulos -0.31 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Kärpät - Lukko 56,1-21-22,9
Ässät - TPS 32,6-24,4-43

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Ässät - TPS - peliaika päättynyt

kohde
Ässät - TPS
veto
u4.5
kerroin
2.130 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.78

Osuma! +0.57 yks.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vielä ehtii!

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Kärpät - Lukko - peliaika päättynyt

kohde
Kärpät - Lukko
veto
Kärpät -1
kerroin
2.200 (Pinnacle)
panos
0.23 yks.
raja
2.13

Osuma! +0.28 yks.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Boston - San Jose - peliaika päättynyt

kohde
Boston - San Jose
veto
Boston -0.5
kerroin
2.400 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
2.25

Osuma! +0.42 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - NY Rangers - Arizona - peliaika päättynyt

kohde
NY Rangers - Arizona
veto
NY Rangers -0.5
kerroin
1.952 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.88

Osuma! +0.29 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Pittsburgh - Winnipeg - peliaika päättynyt

kohde
Pittsburgh - Winnipeg
veto
Pittsburgh -0.5
kerroin
1.934 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.79

Huti: -0.30 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Toronto - Carolina - peliaika päättynyt

kohde
Toronto - Carolina
veto
Toronto -0.5
kerroin
2.110 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.9

Huti: -0.30 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Florida - Anaheim - peliaika päättynyt

kohde
Florida - Anaheim
veto
Anaheim +0
kerroin
2.200 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
2.09

Huti: -0.30 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Ottawa - Philadelphia - peliaika päättynyt

kohde
Ottawa - Philadelphia
veto
Ottawa +0
kerroin
1.952 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.76

Osuma! +0.29 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Tampa Bay - Detroit - peliaika päättynyt

kohde
Tampa Bay - Detroit
veto
Tampa Bay +0
kerroin
1.444 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.36

Osuma! +0.13 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Vancouver - Washington - peliaika päättynyt

kohde
Vancouver - Washington
veto
Vancouver +0
kerroin
2.210 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.74

Osuma! +0.36 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 2.40, palautukset 2.99, tulos +0.59 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Boston - San Jose - peliaika päättynyt

kohde
Boston - San Jose
veto
u5.5
kerroin
1.884 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.67

Osuma! +0.27 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Florida - Anaheim - peliaika päättynyt

kohde
Florida - Anaheim
veto
u5.5
kerroin
2.020 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.82

Huti: -0.30 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Ottawa - Philadelphia - peliaika päättynyt

kohde
Ottawa - Philadelphia
veto
u5.5
kerroin
1.833 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.6

Huti: -0.30 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Tampa Bay - Detroit - peliaika päättynyt

kohde
Tampa Bay - Detroit
veto
u5.5
kerroin
2.000 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.73

Osuma! +0.30 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Vancouver - Washington - peliaika päättynyt

kohde
Vancouver - Washington
veto
u5.5
kerroin
1.751 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.53

Huti: -0.30 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 1.50, palautukset 1.17, tulos -0.33 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

HIFK - HPK 58,2-21-20,8
Ilves - KalPa 46,8-23,2-30
JYP - Tappara 44,2-23,6-32,2
KooKoo - Sport 35,5-22,2-42,3
SaiPa - Jukurit 50,1-23,8-26,1

Vedonlyöntivihje: - Liiga - HIFK - HPK - peliaika päättynyt

kohde
HIFK - HPK
veto
HIFK -1
kerroin
2.100 (Pinnacle)
panos
0.26 yks.
raja
2.03

Push: +0.00 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Ilves - KalPa - peliaika päättynyt

kohde
Ilves - KalPa
veto
Ilves +0
kerroin
1.714 (Pinnacle)
panos
0.53 yks.
raja
1.64

Osuma! +0.38 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - JYP - Tappara - peliaika päättynyt

kohde
JYP - Tappara
veto
JYP +0
kerroin
1.884 (Pinnacle)
panos
0.84 yks.
raja
1.73

Push: +0.00 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - KooKoo - Sport - peliaika päättynyt

kohde
KooKoo - Sport
veto
Sport +0
kerroin
1.909 (Pinnacle)
panos
0.34 yks.
raja
1.84

Push: +0.00 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - SaiPa - Jukurit - peliaika päättynyt

kohde
SaiPa - Jukurit
veto
SaiPa +0
kerroin
1.591 (Pinnacle)
panos
0.66 yks.
raja
1.52

Push: +0.00 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - SaiPa - Jukurit - peliaika päättynyt

kohde
SaiPa - Jukurit
veto
u4.5
kerroin
1.884 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.75

Osuma! +0.44 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 3.13, palautukset 3.95, tulos +0.82 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Jostain syystä kallistuu underiksi kaikki arviot nykyään

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Ilves - KalPa - peliaika päättynyt

kohde
Ilves - KalPa
veto
u5
kerroin
1.917 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.8

Osuma! +0.46 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - JYP - Tappara - peliaika päättynyt

kohde
JYP - Tappara
veto
u5
kerroin
1.662 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.61

Huti: -0.50 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - KooKoo - Sport - peliaika päättynyt

kohde
KooKoo - Sport
veto
u5
kerroin
2.110 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
2.06

Huti: -0.50 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 1.50, palautukset 0.96, tulos -0.54 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Vegas - Colorado - peliaika päättynyt

kohde
Vegas - Colorado
veto
Vegas +0
kerroin
1.862 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.51

Osuma! +0.26 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Chicago - Nashville - peliaika päättynyt

kohde
Chicago - Nashville
veto
Chicago -0.5
kerroin
2.440 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
2.27

Huti: -0.30 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 0.60, palautukset 0.56, tulos -0.04 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Lukko - Ilves 54,7-21,4-23,9
HPK - SaiPa 50,2-22,6-27,2
KalPa - Jukurit 48,9-24,4-26,7
KooKoo - Sport 36,2-22,5-41,3
Tappara - Pelicans 48,9-22,2-28,9
TPS - JYP 46,7-23,7-29,6
Ässät - HIFK 33,2-24,2-42,6

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Lukko - Ilves - peliaika päättynyt

kohde
Lukko - Ilves
veto
Ilves +0.5
kerroin
2.370 (Pinnacle)
panos
0.44 yks.
raja
2.21

Huti: -0.44 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - HPK - SaiPa - peliaika päättynyt

kohde
HPK - SaiPa
veto
SaiPa +0.5
kerroin
2.100 (Pinnacle)
panos
0.34 yks.
raja
2.01

Huti: -0.34 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - HPK - SaiPa - peliaika päättynyt

kohde
HPK - SaiPa
veto
u4.5
kerroin
2.160 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
2.05

Osuma! +0.58 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - KalPa - Jukurit - peliaika päättynyt

kohde
KalPa - Jukurit
veto
Jukurit +0.5
kerroin
2.020 (Pinnacle)
panos
0.25 yks.
raja
1.96

Huti: -0.25 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - KalPa - Jukurit - peliaika päättynyt

kohde
KalPa - Jukurit
veto
u4.5
kerroin
1.826 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.66

Huti: -0.50 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - KooKoo - Sport - peliaika päättynyt

kohde
KooKoo - Sport
veto
u5
kerroin
2.100 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.98

Osuma! +0.55 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Tappara - Pelicans - peliaika päättynyt

kohde
Tappara - Pelicans
veto
Pelicans -0.5
kerroin
3.850 (Coolbet)
panos
0.32 yks.
raja
3.47

Huti: -0.32 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - TPS - JYP - peliaika päättynyt

kohde
TPS - JYP
veto
TPS +0
kerroin
1.684 (Pinnacle)
panos
0.4 yks.
raja
1.63

Huti: -0.40 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - TPS - JYP - peliaika päättynyt

kohde
TPS - JYP
veto
u4.5
kerroin
2.260 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.87

Huti: -0.50 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Ässät - HIFK - peliaika päättynyt

kohde
Ässät - HIFK
veto
HIFK +0
kerroin
1.900 (Pinnacle)
panos
0.62 yks.
raja
1.78

Unibet 2.05!

Huti: -0.62 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Ässät - HIFK - peliaika päättynyt

kohde
Ässät - HIFK
veto
u4.5
kerroin
2.150 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.82

Huti: -0.50 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 4.87, palautukset 2.13, tulos -2.74 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit

29.10.2017 13:48 <Fastasashark> Heh 2/11 ja alkukauden pal% Liigan osalta ~85%

29.10.2017 13:50 <Fastasashark> Nyt on hyvä tilaisuus tutkia omia fiiliksiä tappioputken

29.10.2017 13:53 <Fastasashark> aikana. Voin kertoa tietämättömille, että kyllä se pitää

29.10.2017 13:53 <Fastasashark> paikkansa, että paha olo on paljon suurempi, kuin hyvä olo

29.10.2017 13:54 <Fastasashark> voittoputken aikana.


Vastaa Viestiin

Palaa sivulle “Vedonlyöntiblogit”