Tänään on 16.07.2018, 15:52.

Pienen rahan (sivu)vetoja

Vedonlyöntiblogit. Pelivalintoja ja tarinaa rahapelien maailmasta ja vähän muualtakin.
Vastaa Viestiin
Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

No niin, otetaan loputkin. Joka peliin veto, mutta Edmontonia vastaan en uskalla lähteä kuin pienellä sipaisulla. Tulisi niin härski panos, jos kellyllä iskisi tuohon, että kassa sulaisi varmaan saman tien.

Marathonbet taitaa olla täällä melkeinpä kirosana, niin en viitsi sinne pelattuja laittaa seurantaan, vaikka itselläni menee isompiin sarjoihin vielä ihan kohtuu panokset.

Vedonlyöntivihje: - NHL - Winnipeg - Toronto - peliaika päättynyt

kohde
Winnipeg - Toronto
veto
Winnipeg +0
kerroin
1.884 (Pinnacle)
panos
0.28 yks.
raja
1.83

Itse pelasin Marathonbetin Winnipeg ML kertoimella 2.00

Huti: -0.28 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Edmonton - Calgary - peliaika päättynyt

kohde
Edmonton - Calgary
veto
Calgary +0.5
kerroin
1.925 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.71

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - San Jose - Philadelphia - peliaika päättynyt

kohde
San Jose - Philadelphia
veto
San Jose +0
kerroin
1.657 (Pinnacle)
panos
0.62 yks.
raja
1.58

Huti: -0.62 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 1.10, palautukset 0.00, tulos -1.10 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit

05.10.2017 11:57 <Fastasashark> Shiiillälailla... heti hölmöltä luulot (ja rahat) pois.


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Arvioni illan kierrokselle:

Jukurit - JYP 28,8-22,3-48,9
KalPa - SaiPa 41,9-25,6-32,5
KooKoo - TPS 36,1-23,8-40,1
Lukko - Kärpät 38,1-24,6-37,3
Sport - HIFK 34,8-24,5-40,7

Jukureille ja JYPille rakentelin vedot Nordicbetin Jukurit -0.5, kerroin 4.15 ja Marathonbetin x, kerroin 4.55 kautta. Jukurit +0.5~2.17. Rajakerroin 1.96

Seurantaan kuitenkin Pinnacle:

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Jukurit - JYP - peliaika päättynyt

kohde
Jukurit - JYP
veto
Jukurit +0.5
kerroin
2.000 (Pinnacle)
panos
0.17 yks.
raja
1.96

Huti: -0.17 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - KalPa - SaiPa - peliaika päättynyt

kohde
KalPa - SaiPa
veto
SaiPa +0.5
kerroin
1.813 (Pinnacle)
panos
0.55 yks.
raja
1.72

Marathonbet 1.87

Osuma! +0.45 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - KooKoo - TPS - peliaika päättynyt

kohde
KooKoo - TPS
veto
KooKoo +0.5
kerroin
1.763 (Pinnacle)
panos
0.61 yks.
raja
1.67

Nordicbet 1.82

Huti: -0.61 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Lukko - Kärpät - peliaika päättynyt

kohde
Lukko - Kärpät
veto
Kärpät +0.5
kerroin
1.649 (Pinnacle)
panos
0.23 yks.
raja
1.62

Osuma! +0.15 yks.


Otetaan nyt yksi totalikin vielä mukaan

Vedonlyöntivihje: - Liiga - KalPa - SaiPa - peliaika päättynyt

kohde
KalPa - SaiPa
veto
u4.5
kerroin
2.000 (Pinnacle)
panos
1.3 yks.
raja
1.73

Huti: -1.30 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 2.86, palautukset 1.38, tulos -1.48 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Buffalo - Montreal - peliaika päättynyt

kohde
Buffalo - Montreal
veto
Montreal +0
kerroin
1.769 (Pinnacle)
panos
1 yks.
raja
1.62

Push: +0.00 yks.


Menkööt Montreal normaalilla panostuksella, mutta muihin näin aluksi pieni koeponnistus vain, kun on niin hurjia arvioita.

Vedonlyöntivihje: - NHL - Detroit - Minnesota - peliaika päättynyt

kohde
Detroit - Minnesota
veto
Detroit +0.5
kerroin
1.751 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.52

Osuma! +0.15 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Ottawa - Washington - peliaika päättynyt

kohde
Ottawa - Washington
veto
Ottawa +0.5
kerroin
1.787 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.68

Osuma! +0.16 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Anaheim - Arizona - peliaika päättynyt

kohde
Anaheim - Arizona
veto
Anaheim -0.5
kerroin
2.120 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
2

Osuma! +0.22 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Los Angeles - Philadelphia - peliaika päättynyt

kohde
Los Angeles - Philadelphia
veto
Los Angeles +0
kerroin
1.588 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.51

Osuma! +0.12 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 1.80, palautukset 2.45, tulos +0.65 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Ilves - HPK 49,7-22,2-28,1
Pelicans - Tappara 32,2-25,2-42,6

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Ilves - HPK - peliaika päättynyt

kohde
Ilves - HPK
veto
Ilves -0.5
kerroin
2.180 (Coolbet)
panos
0.6 yks.
raja
2.01

Osuma! +0.71 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Pelicans - Tappara - peliaika päättynyt

kohde
Pelicans - Tappara
veto
Tappara +0
kerroin
1.806 (Pinnacle)
panos
0.33 yks.
raja
1.75

Push: +0.00 yks.


Totalit toistaiseksi tasapanoksella

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Pelicans - Tappara - peliaika päättynyt

kohde
Pelicans - Tappara
veto
u4.5
kerroin
1.970 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.77

Nordicbet 2.01

Osuma! +0.49 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 1.43, palautukset 2.63, tulos +1.20 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Tampa Bay - Florida - peliaika päättynyt

kohde
Tampa Bay - Florida
veto
Tampa Bay +0
kerroin
1.571 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
1.47

Osuma! +0.17 yks.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Earlypoiminta huomiselle

Vedonlyöntivihje: - Liiga - HIFK - Lukko - peliaika päättynyt

kohde
HIFK - Lukko
veto
HIFK +0
kerroin
1.675 (Pinnacle)
panos
0.74 yks.
raja
1.58

Osuma! +0.50 yks.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - Liiga - HIFK - Lukko - peliaika päättynyt

kohde
HIFK - Lukko
veto
u4.5
kerroin
1.980 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.82

Osuma! +0.49 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - HPK - KooKoo - peliaika päättynyt

kohde
HPK - KooKoo
veto
KooKoo +0.5
kerroin
1.925 (Pinnacle)
panos
0.68 yks.
raja
1.79

Osuma! +0.63 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Kärpät - JYP - peliaika päättynyt

kohde
Kärpät - JYP
veto
Kärpät -0.5
kerroin
2.120 (Pinnacle)
panos
0.25 yks.
raja
2.05

Nordicbet 2.25

Osuma! +0.28 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Kärpät - JYP - peliaika päättynyt

kohde
Kärpät - JYP
veto
o5
kerroin
2.139 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.66

Huti: -0.50 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Sport - Ilves - peliaika päättynyt

kohde
Sport - Ilves
veto
o5
kerroin
2.000 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.59

Huti: -0.50 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Ässät - SaiPa - peliaika päättynyt

kohde
Ässät - SaiPa
veto
Ässät -1
kerroin
2.440 (Pinnacle)
panos
0.17 yks.
raja
2.37

Huti: -0.17 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Ässät - SaiPa - peliaika päättynyt

kohde
Ässät - SaiPa
veto
o5
kerroin
2.090 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.83

Huti: -0.50 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 3.10, palautukset 2.83, tulos -0.27 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Carolina - Minnesota - peliaika päättynyt

kohde
Carolina - Minnesota
veto
Carolina -0.5
kerroin
2.230 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.94

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Florida - Tampa Bay - peliaika päättynyt

kohde
Florida - Tampa Bay
veto
Tampa Bay +0
kerroin
1.952 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.78

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - NY Islanders - Buffalo - peliaika päättynyt

kohde
NY Islanders - Buffalo
veto
NY Islanders +0
kerroin
1.775 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.69

Osuma! +0.16 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Pittsburgh - Nashville - peliaika päättynyt

kohde
Pittsburgh - Nashville
veto
Pittsburgh -0.5
kerroin
2.139 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.81

Osuma! +0.23 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Toronto - NY Rangers - peliaika päättynyt

kohde
Toronto - NY Rangers
veto
Toronto -0.5
kerroin
2.250 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
2.06

Osuma! +0.25 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - St. Louis - Dallas - peliaika päättynyt

kohde
St. Louis - Dallas
veto
Dallas +0
kerroin
2.230 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.97

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Chicago - Columbus - peliaika päättynyt

kohde
Chicago - Columbus
veto
Chicago +0
kerroin
1.680 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.6

Osuma! +0.14 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Calgary - Winnipeg - peliaika päättynyt

kohde
Calgary - Winnipeg
veto
Winnipeg +0.5
kerroin
1.684 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.61

Huti: -0.20 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 1.60, palautukset 1.58, tulos -0.02 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Boston - Colorado - peliaika päättynyt

kohde
Boston - Colorado
veto
Boston +0
kerroin
1.500 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.36

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - NY Islanders - St. Louis - peliaika päättynyt

kohde
NY Islanders - St. Louis
veto
NY Islanders +0
kerroin
1.826 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.54

Push: +0.00 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 0.40, palautukset 0.20, tulos -0.20 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Toronto - Chicago - peliaika päättynyt

kohde
Toronto - Chicago
veto
Toronto -0.5
kerroin
2.130 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
2

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Edmonton - Winnipeg - peliaika päättynyt

kohde
Edmonton - Winnipeg
veto
Winnipeg +0
kerroin
2.440 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
2.18

Osuma! +0.29 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Anaheim - Calgary - peliaika päättynyt

kohde
Anaheim - Calgary
veto
Calgary +0
kerroin
2.219 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.9

Osuma! +0.24 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 0.60, palautukset 0.93, tulos +0.33 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 1. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Tämä ei mutulla maistu, mutta laitetaan nyt kun kone käskee.

Vedonlyöntivihje: - NHL - Carolina - Columbus - peliaika päättynyt

kohde
Carolina - Columbus
veto
Columbus +0
kerroin
2.230 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
2.13

Push: +0.00 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Nashville - Philadelphia - peliaika päättynyt

kohde
Nashville - Philadelphia
veto
Philadelphia +0
kerroin
2.230 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.97

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Dallas - Detroit - peliaika päättynyt

kohde
Dallas - Detroit
veto
Dallas -0.5
kerroin
2.000 (Bet365)
panos
0.2 yks.
raja
1.9

Osuma! +0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Vegas - Arizona - peliaika päättynyt

kohde
Vegas - Arizona
veto
Vegas +0
kerroin
1.952 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.71

Osuma! +0.19 yks.


Marathonbetilta löytyy lisäksi NY Rangers +0, kerroin 1.7, raja 1.58 ja Montreal +0, kerroin 1.83, raja 1.76.

Vihjeet yhteensä: panokset 0.80, palautukset 0.99, tulos +0.19 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Ilves - Jukurit 53,2-22,4-24,4
SaiPa - Sport 43,2-23-33,8
Ässät - Pelicans 37,5-25,9-36,6

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Ilves - Jukurit - peliaika päättynyt

kohde
Ilves - Jukurit
veto
Ilves -1
kerroin
2.440 (Pinnacle)
panos
0.27 yks.
raja
2.33

Huti: -0.27 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - SaiPa - Sport - peliaika päättynyt

kohde
SaiPa - Sport
veto
o5
kerroin
2.080 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.94

Huti: -0.50 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Ässät - Pelicans - peliaika päättynyt

kohde
Ässät - Pelicans
veto
x
kerroin
4.300 (Pinnacle)
panos
0.3 yks.
raja
3.85

Huti: -0.30 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Ässät - Pelicans - peliaika päättynyt

kohde
Ässät - Pelicans
veto
u4.5
kerroin
2.090 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.9

Huti: -0.50 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 1.57, palautukset 0.00, tulos -1.57 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Toronto - New Jersey - peliaika päättynyt

kohde
Toronto - New Jersey
veto
Toronto -0.5
kerroin
1.869 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.74

Huti: -0.20 yks.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Early perjantaille. JYP myönteinen taidan olla, mutta vaikka vähän himmailisikin arviota, niin aika kovalta tuntuu 1.80 tasoiset kertoimet kotona Ässiä vastaan.

Vedonlyöntivihje: - Liiga - JYP - Ässät - peliaika päättynyt

kohde
JYP - Ässät
veto
JYP -0.5
kerroin
1.800 (Bet365)
panos
1.3 yks.
raja
1.6

Huti: -1.30 yks.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Washington - Pittsburgh - peliaika päättynyt

kohde
Washington - Pittsburgh
veto
Pittsburgh +0
kerroin
2.230 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.74

Osuma! +0.25 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Colorado - Boston - peliaika päättynyt

kohde
Colorado - Boston
veto
Boston +0
kerroin
1.813 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.63

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Anaheim - NY Islanders - peliaika päättynyt

kohde
Anaheim - NY Islanders
veto
NY Islanders +0
kerroin
2.160 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.94

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Los Angeles - Calgary - peliaika päättynyt

kohde
Los Angeles - Calgary
veto
Los Angeles +0
kerroin
1.671 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.61

Push: +0.00 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 0.80, palautukset 0.65, tulos -0.15 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Tampa Bay - Pittsburgh - peliaika päättynyt

kohde
Tampa Bay - Pittsburgh
veto
Pittsburgh +0
kerroin
2.350 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
2.12

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Nashville - Dallas - peliaika päättynyt

kohde
Nashville - Dallas
veto
Dallas +0
kerroin
2.130 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.85

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Chicago - Minnesota - peliaika päättynyt

kohde
Chicago - Minnesota
veto
Chicago +0
kerroin
1.751 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.62

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Vancouver - Winnipeg - peliaika päättynyt

kohde
Vancouver - Winnipeg
veto
Vancouver +0
kerroin
2.179 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.93

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - San Jose - Buffalo - peliaika päättynyt

kohde
San Jose - Buffalo
veto
San Jose +0
kerroin
1.549 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.47

Osuma! +0.11 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 1.00, palautukset 0.31, tulos -0.69 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - Liiga - KalPa - KooKoo - peliaika päättynyt

kohde
KalPa - KooKoo
veto
KooKoo +0.5
kerroin
1.763 (Pinnacle)
panos
0.47 yks.
raja
1.69

Osuma! +0.36 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - HPK - Sport - peliaika päättynyt

kohde
HPK - Sport
veto
o4.5
kerroin
1.800 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.68

Huti: -0.50 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Jukurit - Lukko - peliaika päättynyt

kohde
Jukurit - Lukko
veto
u4.5
kerroin
1.689 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.55

Marathonbet 1.80

Huti: -0.50 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - JYP - Ässät - peliaika päättynyt

kohde
JYP - Ässät
veto
o5
kerroin
2.060 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.68

Huti: -0.50 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 1.97, palautukset 0.83, tulos -1.14 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

HPK - Sport 43-23-34
Jukurit - Lukko 28,6-25,5-45,9
JYP - Ässät 60,7-18,4-20,9
KalPa - KooKoo 40,9-25-34,1
Pelicans - TPS 41,7-24-34,3
Tappara - Kärpät 43,8-24,3-31,8

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Pelicans - TPS - peliaika päättynyt

kohde
Pelicans - TPS
veto
TPS +0.5
kerroin
1.819 (Pinnacle)
panos
0.59 yks.
raja
1.72

Osuma! +0.48 yks.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 1. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Columbus - NY Rangers - peliaika päättynyt

kohde
Columbus - NY Rangers
veto
Columbus +0
kerroin
1.675 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.6

Osuma! +0.14 yks.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Calgary - Ottawa - peliaika päättynyt

kohde
Calgary - Ottawa
veto
Ottawa +0.5
kerroin
1.854 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.77

Osuma! +0.17 yks.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Näin se vaan on, että kovin toivein lähdin kauteen ja nyt sitten ollaankin siinä tilanteessa, että näistä takkiin, niin seuranta painuu miinukselle.

Kantaaottavilla (ts. kujalla olevilla) arvioilla tähän päivään. Voi olla, että ottelurasituksen vaikutus on omissa hahmotelmissani ihan hakoteillä, kun tulee näin suuria eroja markkinoihin. Pelicansilla esimerkiksi kuitenkin kolmas peli neljään päivään, niin kai se jo näkyy suorituksessa.

Ilves - Pelicans 50,4-22,1-27,5
Kärpät - KalPa 63,7-18,5-17,8
SaiPa - Lukko 38,4-26-35,6
Ässät - HPK 40,7-24,1-35,2
KooKoo - Tappara 24,3-21,2-54,5
TPS-HIFK 41-25,6-33,4

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Ilves - Pelicans - peliaika päättynyt

kohde
Ilves - Pelicans
veto
Ilves -0.5
kerroin
2.380 (Pinnacle)
panos
1.22 yks.
raja
1.98

Huti: -1.22 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Kärpät - KalPa - peliaika päättynyt

kohde
Kärpät - KalPa
veto
o4.5
kerroin
1.833 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.77

Osuma! +0.42 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - SaiPa - Lukko - peliaika päättynyt

kohde
SaiPa - Lukko
veto
SaiPa +0
kerroin
2.120 (Pinnacle)
panos
0.73 yks.
raja
1.93

Osuma! +0.82 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - SaiPa - Lukko - peliaika päättynyt

kohde
SaiPa - Lukko
veto
u4.5
kerroin
2.139 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.82

Osuma! +0.57 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - Ässät - HPK - peliaika päättynyt

kohde
Ässät - HPK
veto
HPK +0.5
kerroin
1.740 (Pinnacle)
panos
0.33 yks.
raja
1.69

Osuma! +0.24 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - KooKoo - Tappara - peliaika päättynyt

kohde
KooKoo - Tappara
veto
Tappara -0.5
kerroin
1.934 (Pinnacle)
panos
0.51 yks.
raja
1.83

Huti: -0.51 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - TPS - HIFK - peliaika päättynyt

kohde
TPS - HIFK
veto
HIFK +0.5
kerroin
1.746 (Pinnacle)
panos
0.37 yks.
raja
1.69

Osuma! +0.28 yks.


Vedonlyöntivihje: - Liiga - TPS - HIFK - peliaika päättynyt

kohde
TPS - HIFK
veto
u4.5
kerroin
1.952 (Pinnacle)
panos
0.5 yks.
raja
1.78

Huti: -0.50 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 4.66, palautukset 4.76, tulos +0.10 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Montreal - Toronto - peliaika päättynyt

kohde
Montreal - Toronto
veto
Toronto +0
kerroin
2.030 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.94

Push: +0.00 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - NY Rangers - New Jersey - peliaika päättynyt

kohde
NY Rangers - New Jersey
veto
NY Rangers +0
kerroin
1.613 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.54

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Pittsburgh - Florida - peliaika päättynyt

kohde
Pittsburgh - Florida
veto
Pittsburgh -0.5
kerroin
2.080 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.63

:D

Osuma! +0.22 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Tampa Bay - St. Louis - peliaika päättynyt

kohde
Tampa Bay - St. Louis
veto
Tampa Bay +0
kerroin
1.625 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.5

Osuma! +0.13 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Winnipeg - Carolina - peliaika päättynyt

kohde
Winnipeg - Carolina
veto
Winnipeg +0
kerroin
1.847 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.73

Osuma! +0.17 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Dallas - Colorado - peliaika päättynyt

kohde
Dallas - Colorado
veto
Dallas -0.5
kerroin
1.840 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.67

Osuma! +0.17 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Minnesota - Columbus - peliaika päättynyt

kohde
Minnesota - Columbus
veto
Columbus +0
kerroin
2.020 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.93

Push: +0.00 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Chicago - Nashville - peliaika päättynyt

kohde
Chicago - Nashville
veto
Chicago -0.5
kerroin
2.210 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
2.02

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Edmonton - Ottawa - peliaika päättynyt

kohde
Edmonton - Ottawa
veto
Ottawa +0
kerroin
2.860 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
2.4

Osuma! +0.37 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Vancouver - Calgary - peliaika päättynyt

kohde
Vancouver - Calgary
veto
Vancouver +0
kerroin
1.952 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.66

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Los Angeles - Buffalo - peliaika päättynyt

kohde
Los Angeles - Buffalo
veto
Los Angeles -0.5
kerroin
1.952 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.63

Osuma! +0.19 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 2.20, palautukset 2.85, tulos +0.65 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Meinasi jäädä huomaamatta koko sunnuntaipeli. Otetaan taas kunnolla kantaa ;)

Vedonlyöntivihje: - Liiga - Sport - JYP - peliaika päättynyt

kohde
Sport - JYP
veto
Sport +0
kerroin
2.200 (Pinnacle)
panos
1.59 yks.
raja
1.79

Unibet 2.33

Huti: -1.59 yks.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit

15.10.2017 19:59 <Fastasashark> Kelly vie perikatoon!


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Anaheim - Buffalo - peliaika päättynyt

kohde
Anaheim - Buffalo
veto
Anaheim +0
kerroin
1.641 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.48

Huti: -0.20 yks.


Vedonlyöntivihje: - NHL - Los Angeles - NY Islanders - peliaika päättynyt

kohde
Los Angeles - NY Islanders
veto
Los Angeles +0
kerroin
1.714 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.57

Osuma! +0.14 yks.


Vihjeet yhteensä: panokset 0.40, palautukset 0.34, tulos -0.06 yksikköä.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Fastasashark
Jäsen
Viestit: 892
Liittynyt: 29.12.2013, 12:42

Tuotto: -4.56 yks.

Palautus%: 99.85%

Panosten ka: 1.11 yks.

Vetoja: 2770

Pisteitä: 122

Re: Pienen rahan (sivu)vetoja

Viesti Kirjoittaja Fastasashark »

Vedonlyöntivihje: - NHL - Detroit - Tampa Bay - peliaika päättynyt

kohde
Detroit - Tampa Bay
veto
Tampa Bay +0
kerroin
1.800 (Pinnacle)
panos
0.2 yks.
raja
1.71

Osuma! +0.16 yks.

Pisteitä

Pisteitä yhteensä: 0. Antamasi peukut: 0.

Minikommentit


Vastaa Viestiin

Palaa sivulle “Vedonlyöntiblogit”