Sivu 1/1

Playilla

Lähetetty:
Kirjoittaja Iceman
https://playzilla.com/

100% 100e.

Depo kierrättää kerran 1,8 min.
Kierrätys 3x depo+bonus

minimikerrroin 2,00 kierrätykseen ja 1,5 yhdistelmiin.
ei näytä olevan muita vaatimuksia ja bonari automaattisesti.

Buton group

Kohtuullisen kierrätysvaatimuksen takia laitoin ja otan itse
Ja Skrill ei toimi bonariin.

Re: Playilla

Lähetetty:
Kirjoittaja Bawdy
Saksalaisille, itävaltalaisille ja puolalaisille on tuo 3x kierrätys.

Re: Playilla

Lähetetty:
Kirjoittaja kekerosbergizgod
Näiltä sai kotiutusta odotella 3 viikkoa ja kahdesti kysellä välissä missä mennään. Kertaalleen rahat oli palautuneet itsestäänkin pelitilille ilman ilmoitusta kotiutuksen epäonnistumisesta etc. Lopulta kyllä maksoivat, mutta ei ehkä kiireisimmille voi suositella.

Re: Playilla

Lähetetty:
Kirjoittaja tombs88
Täällä on sama vaatimus kun sportazalla, malinalla tms.
Eli siis max 50€ vedot lasketaan mukaan kierrätykseen.

Re: Playilla

Lähetetty:
Kirjoittaja tommis123
Onko kukaan joutunut lataamaan tonne joitain asiakirjoja?

Tein pankkitunnistuksen, joten oletin että mitään asiakirjoja ei edes tarvitsisi lähettää. Mutta nyt on muutama satanen tuolla jumissa. Vaatii asiakirjoja, ja live chat kehotti lataamaan ne vahvistussivun kautta, mutta vahvistussivulla on teksti "tällä hetkellä tilisi ei tarvitse vahvistusta". :lol:

Tosta piti ottaa kuvakaappaus live chatille, ja nyt ne alkaa "selvittämään asiaa". Ei kuulemma tiedetä milloin saan vastauksen.

Re: Playilla

Lähetetty:
Kirjoittaja JL123
Vaikuttaa sen verran lupaavalta sivustolta että jätetään välistä.

Re: Playilla

Lähetetty:
Kirjoittaja tommis123
Itselle tuli bonusbännit kaikkiin buton group sivustoihin. Ainoastaan muutaman bonuksen ehdin lunastaa parilla eri buton puljulla.

No, ilmeisesti heidän lisenssikin on nykyään Curacaosta, joten en olisi siellä enää pelannutkaan. Heillähän oli maltalainen lisenssi vielä muutama viikko sitten. Good riddance :D