Sivu 1/1

USA-Haiti, Gold Cup la-su yö klo 2:00

Lähetetty:
Kirjoittaja KilgoreTrout
Voisiko joku selventää kerroinasetelmaa, USA -1,25 (~1,93) ? Haiti toki voitti Grenadan 2-0 ja pelasi ihan tasaväkisen matsin Hondurasia vastaan häviten 0-1, mutta eikös tasoero sentään ole maalitasoitukseen -1,5/1,75 luokkaa :?

EDIT
Prosentteja en lähde nyt heittämään,mutta 1-0:ssa melko varmasti ilmaa.

1-0 (7,00) bet365, hyvä että tonne ainakin joku saa peliä. Kaiketi vielä rahat takaisin, jos päättyy 0-0

USA -1,25 (1,96) 188bet

Re: USA-Haiti, Gold Cup la-su yö klo 2:00

Lähetetty:
Kirjoittaja squeeze
KilgoreTrout kirjoitti:Voisiko joku selventää kerroinasetelmaa, USA -1,25 (~1,93) ? Haiti toki voitti Grenadan 2-0 ja pelasi ihan tasaväkisen matsin Hondurasia vastaan häviten 0-1, mutta eikös tasoero sentään ole maalitasoitukseen -1,5/1,75 luokkaa?
Nyt kun ei ole enään mitään väljä niin USA:lle riitti tasapeli lohkovoittoon ja markkina osasi odottaa puolivaloilla höntsäilyä. Se tasapelikin oli ilmeisesti lopulta tuskan takana. Harmi kun en illalla käynyt palstalla niin en voinut silloin kommentoida.