Pari kaappausta täältä.
Racing Santander - Celta Vigo -0.5 2 2,85 NB
Espanyol - Osasuna -0.5 2 3.10 NB
Celtakaan nyt ei mitään unelmastarttia ole saanut, mutta Santanderilla nyt ei varsinkaan, neljästä ottelusta kolme tappiota ja yksi tasapeli, kaksi tehtyä maalia. Celtalla UEFA Cupin ottelu viikolla kotonaan 3-0, tosin vastuskaan ei ollut vaikea.
Osasunan hieman nihkeästi lähtenyt kausi on taas noussut hyviin uomiin, vaikka otteluita ei paljon olekaan kertynyt, viimeinen ottelu Celtaa vastaan vieraissa 2-0. Espanyolilla alla vierastappio Mallorcaa vastaan 1-0. NordicBetistä löytyi tähänkin paria muuta bookkeria mitä katsoin parempi kerroin.
Prosenttiveikkailua en ole vielä tarkoin laitellut, mutta kyllä nyt jo voisi sellaiset 40% laittaa, Celtalle ehkä hienoisesti alle.
Osallistu kilpailuun - Jaossa Valioliiga-matka voittajalle! | Ylikertoimen ilmainen pokeriturnaus ja 500 € palkintopotti - Osallistu turnaukseen!
Espanja Primera 30.9-1.10
-
humPah
- Jäsen
- Viestit: 85
- Liittynyt: 03.07.2005, 04:53
- Pisteitä: 0
- Paikkakunta: Pohjois-Savo


Minikommentit