Sivu 1/1

Ajaccio-Lens

Lähetetty:
Kirjoittaja Bullet_in_da_Head
Illan Le Championnat'n matsiin löytyy pelattavaa.

Lens pk 2,11 Pinnacle (50%)

Ajaccio on toki parempi kuin sarjataulukosta voi päätellä, mutta Lens on sarjan ehdotonta eliittiä. Lensiltä poissa Keita ja tärkeä keskikenttäpeluri Diarra, mutta laajasta materiaalista löytyy korvaajia. Kotijoukkueelta sivussa vain puolustaja Laurenti.

Lähetetty:
Kirjoittaja LFM
Luoti Päässä :wink: Lens +0,25 ~1,77 Betfair. Tuossa voittaa vielä tasurillakin, joita Ranskan liigassa silloin tällöin tulee :lol: . Paljon sun prosentit antaa tuolle?

Lähetetty:
Kirjoittaja PiruParka
LFM kirjoitti:Luoti Päässä :wink: Lens +0,25 ~1,77 Betfair. Tuossa voittaa vielä tasurillakin, joita Ranskan liigassa silloin tällöin tulee :lol: . Paljon sun prosentit antaa tuolle?
En ole Luoti mutta jos sai manilineen 50% niin kyllä tuo on jo melkein 60% koska tasurin tn on tässä matsissa korkea (34-35%).

Lähetetty:
Kirjoittaja Bullet_in_da_Head
Tasurille oon kirjoittanut 34%. Onhan tuo +0,25 selvästi parempi pelimuoto tähän peliin kuin manilain.